сайт священика Богдана            

Д/ф "Великий Піст"
     Що таке Великий піст? Багато хто сприймає цей час тільки як відмову від звичних продуктів і в результаті нічого, крім почуття голоду і роздратування, не відчувають. У кращому випадку втрату пари кілограмів. Що ж ми робимо не так?

 

     Фільм розповість про історію та традиції Великого посту. Про те, що цілих шість тижнів потрібно у всьому себе обмежувати - у їжі і вчинках. Про шість тижнів, під час яких можна все змінити на краще. Згідно з християнською традицією, в основі посту лежить свідоме, добровільне самообмеження, мета якого - звільнитися від усього зайвого, несправжнього, непотрібного. Але головне, потрібно розуміти: жорстких універсальних інструкцій до Великого посту немає - кожен з нас приймає рішення сам.

 Создан 28 фев 2012ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кіровоград cerkva-snt.at.ua сайт диякона Ігоря Луцана Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання bogoslov.cv.ua cerkva.te.ua Парафія св. пророка Іллі