сайт священика Богдана            

Богослужіння в день пам'яті 40 мучеників Севастійських з вечірньою Літургією Ранішосвячених Дарів
     В день пам'яті 40 мучеників Севастійських, в університетському храмі Трьох Святитетів було відслужено уставні богослуження, а саме: утреню з полієлеєм та часи.

    Ранкове богослужіння звершив студент VІ курсу свящ. Богдана Сливки – настоятеля парафії св. пророка Іллі м. Заліщики Тернопільсько - Бучацької єпархії.

    О 15 годині було звершено вечірню Літургію Ранішосвячених Дарів. Богослужіння розпочалося читанням 9-го часу та зображальних. Відтак розпочалася Літургія Ранішосвячених Дарів.

    Богослужіння очолив клірик храму свящ. Миколай Лагодич у співслужінні студента VІ курсу свящ. Богдана Сливки.

    Незважаючи на пізний час завершення вечірніх Літургій Ранішосвячених Дарів (літургічний піст триває майже 17 годин) в університетському храмі Трьох Святитетів причасників на них постійно збільшується.

 

    bogoslov.cv.ua

 

      Фотографії можна переглянути тутСоздан 22 мар 2012ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кіровоград cerkva-snt.at.ua сайт диякона Ігоря Луцана Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання bogoslov.cv.ua cerkva.te.ua Парафія св. пророка Іллі