сайт священика Богдана            

Богослужіння у п'яту неділю Великого Посту - преп. Марії Єгипетської
     1 квітня 2012 року, у п"яту неділю Великого посту Православна Церква вшановує пам’ять преп. Марії Єгипетської

     Напередодні, 31 березня, у суботу ввечері, в університетському храмі Трьох Святителів було відслужено всенічну, а в неділю 25 березня 2012 року – Божественну Літургію. Богослужіння очолив настоятель храму прот. Микола Щербань у співслужінні викладача-методиста відділення свящ. Миколая Лагодича, студента VІ курсу свящ. Богдана Сливки – настоятеля парафії св. пророка Іллі м. Заліщики Тернопільсько - Бучацької єпархії.

    На запричасному стиху з проповіддю до присутніх у храмі студентів і парафіян звернусвя студент 6 курсу Марчук Олександр.

    За Божественною Літургією велика кількість вірян сподобились причаститися Пречистого Тіла та Крові Господа нашого Ісуса Христа.

    По завершенні Літургії до присутніх у храмі парафіян і студентів із проповіддю звернувся настоятель храму прот. Микола Щербань.

 

     bogoslov.cv.uaСоздан 02 апр 2012ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кіровоград cerkva-snt.at.ua сайт диякона Ігоря Луцана Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання bogoslov.cv.ua cerkva.te.ua Парафія св. пророка Іллі