сайт священика Богдана            

Богослужіння у Неділю 8-му після П'ятидесятниці
    29 липня 2012 року в університетському храмі була відслужена святкова Божественна Літургія, яку очолив настоятель храму доц. прот. Миколай Щербань у співслужінні доц. свящ. Миколая Лагодича, свящ. Богдана Сливки та випускника Богословського відділення 2011 року, дияк. Іоана Шубина – клірика Кіровоградської єпархії.

    Цього дня багато вірян причастилися Святих Христових Таїн.

    Богослужбові вказівки:

    29 липня (16 липня ст. ст.) 

    Неділя 8-ма після П’ятдесятниці. Глас 7. Пам’ять свв. отців шести Вселенських Соборів (перехідне святкування).

    Сщмч. Афиногена, єп., i десяти учнiв його (бл. 311). Мч. Павла i мцц. Алевтини (Валентини) i Хионiї (308). Мч. Антиоха, лiкаря (ІV). Мц. Юлiї, дiви (бл. 440 або 613). 

    Чирської (Псковської) ікони Божої Матері (1420).

    Утр. – Єв. 8-ме: Ін., 64 зач., ХХ, 11–18.

    Літ. – 1 Кор., 124 зач., І, 10–18. Мф., 58 зач., ХІV, 14–22.

    Свв. Отцям: Євр., 334 зач., ХІІІ, 7–16. Ін., 56 зач., ХVII, 1–13.

    Воскресна служба по Октоїху поєднується зі службою свв. отцям (у Мінеї під 16 липня).

    На великій вечірні на “Господи, взиваю...” стихири воскресні 4 і отцям 6. “Слава” отцям, “І нині” Богородичний – догматик, глас 6-й. Паримії отцям. По “Нині відпускаєш...” – “Богородице Діво” двічі та тропар отцям один раз. На утрені на “Бог Господь” тропар воскресний двічі, “Слава” отцям, “І нині” – Богородичний. Канон воскресний з ірмосом на 4, Богородиці на 2 і отцям на 8. Після 3-ї пісні кондак та ікос воскресний, сідальний отцям, після 6-ї пісні кондак і ікос отцям. Катавасія “Відкрию уста мої......”. На хвалітних стихири воскресні 4 і отцям 4, “Слава” отцям, “І нині” – “Преблагословенна єси...”. Перед 1-м часом євангельська стихира.

    На Літургії прокимен. Апостол, алилуарій, Євангеліє і причасний воскресний і отцям.

    Служби Мінеї (16 липня) співаються на повечір’ї чи переносяться на інший день.

 

    bogoslov.cv.uaСоздан 01 авг 2012ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кіровоград cerkva-snt.at.ua сайт диякона Ігоря Луцана Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання bogoslov.cv.ua cerkva.te.ua Парафія св. пророка Іллі